Mağazanolsun ile işletmeler, markalarının E-ticaret mağazalarını açıp ürün ve hizmetlerinin satışını yapabilirler. Mağazanolsun’da e-ticaret sitesini açacak olan İşletmeler için seçeneklerimiz şunlardır:

 • 1

  Mağazanızda sadece kendi ürünlerinizi yayınlayın.

 • 2

  Siz mağazanızda sadece kendi ürünlerinizi yayınlayın, biz ürünlerinizi binlerce mağazanolsun sitesinde yayınlayalım.

 • 3

  Mağazanızda isterseniz hem kendi ürünlerinizi hem de başka tedarikçilerin ürünlerini sergileyin, satış yapın ve kazanın.

 • İster sadece işletmenizin mağazası, ister işletmenizin pazaryeri

  Mağazanolsun, işletmelerin sadece kendi ürün ve hizmetlerini sunacak bir işletme mağazası açabilmelerine olanak sağlar.

  Diğer taraftan dilerseniz, mağazanızı pazaryerlerinde bulunabilecek tüm ürünlerin olduğu bir mağazaya dönüştürebilirsiniz. Bu sayede sadece kendi sektörünüzden değil dilediğiniz her sektörden kazanç sağlayabilirsiniz.

 • Ürün ve fırsat bir arada

  Mağazanolsun ile ister ürün isterseniz şehir fırsatı satışı yapabilirsiniz. Mağazanolsun’un fark yaratan bir özelliği de sadece ürün satışı yapılan bir e-ticaret sitesi olmayıp hizmet ürünlerini de sunabileceğiniz fırsat sitesi özelliğini de barındırmasıdır.

 • Bir ürün binlerce mağazada sergilensin

  Siz normalde bir e-ticaret mağazası açtığınızda ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin satılacağı tek kanal sizin mağazanızdır.

  Mağazanolsun’un sağladığı fark yaratan özellik sayesinde sizin mağazanıza yüklemiş olduğunuz ürün ve hizmetler, Mağazanolsun altyapısını kullanan binlerce mağazada yayınlanmaya başlar.

 • Ürününüzü satan binlerce satış temsilciniz olsun

  İşte bu özellik sayesinde artık siz de ürün ve hizmetlerinizi satan birçok satış temsilcisine kavuşmuş olursunuz.

  Biz buna kısaca: “Öyle bir mağazan olsun ki binlerce satıcısı olsun.” diyoruz.

 • Size özel bir danışmanınız olsun

  Mağazanolsun ile çalışmaya başlar başlamaz, sizi sisteme dahil eden mağaza bayi, size danışmanlık yaparak her türlü konuda yol gösterir ve yardımcı olur.

 • Sanal eğitimler ve Akademi altyapısı

  Mağazanolsun ile çalışmaya başladığınız anda günlük sanal ortamda yapılan tüm eğitim ve tanıtım etkinliklerine ücretsiz katılım hakkı elde edersiniz. Youtube üzerinden tekrarları yayınlanan tüm bu etkinlikleri dilediğiniz zaman takip edebilirsiniz.

  Bunun dışında altyapı ile ilgili herhangi bir bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda size özel paneliniz üzerinde bulunan Akademi bölümünden tüm belge,rehber ve videolara dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz