Hızlı Linkler

Pazaryerleri SEO Hizmeti

Tüm Pazaryerlerinde Satış Yapma İmkanı
4750TL   2000TL

Mağazanolsun Pazaryeri SEO Sistemi ve Pazaryerlerinde Satışları Arttırma Çalışması Açıklaması


Pazaryeri SEO Sistemi Nedir?

Pazaryeri SEO Sistemi, pazaryerlerinde listelenen ürünlerinizin ziyaretçi sayılarını ve satışlarını arttırmaya yönelik olarak kurumunuz ve bizlerin beraber yapacağımız algoritma çalışmalarının bütünüdür.

Pazaryeri SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

Pazaryeri SEO Çalışması, Trendyol, Hepsiburada ve N11 ile Çiçeksepeti pazaryerlerinde listelenen ürünlerinizin, satış hacimlerini arttırmaya yönelik olarak pazaryerlerinin algoritmalarında bulunan sistemleri uyararak ürünlerinizin çok daha fazla aramada çıkmasını sağlayan, böylece ürünlerinize çok daha fazla ziyaretçi gelmesini sağlayan sisteme verilen isimdir.

Pazaryeri SEO Çalışması Öncesi ve Sonrası Nasıl Gelişir?

Pazaryerlerinde SEO Çalışması yapmadan önce pazaryerlerinde ürünlerinizin görüntülenme sayısı örneğin ürün başına günlük 30 ise, çalışma sonrasında bu sayı 2 katı ile 20 katı arasında ciddi bir artış yaşar. Böylece 30 giriş alan ürününüz 60-600 arası giriş alabilme potansiyeline kavuşur. Eğer fiyat skalanız ve ürün kaliteniz yanında mağaza puanınız da iyi ise, satışlarınız görüntülenme yüksekliği dolayısıyla ciddi bir artış yaşayacaktır. Dolayısıyla çalışma sonrasında ürün ziyaretçi, ürün beğeni, ürün takipçi ve ürün satışlarınız artış sağlayacaktır.

Pazaryeri SEO ‘da Aylık Ortalama Kaç Ürüne SEO Çalışması Yapılabilir?

Aylık olarak ortalama 100 ürüne SEO Çalışması yapılabilir. Fazlası imkansız denilebilir. Her pazaryeri için bu ürün sayısı düşünüldüğünde, mağazanızdaki ürün sayınız 1000 adet ise 10 Ay süren bir çalışma ile sisteminize Pazaryeri SEO yapılabilir. Bu çalışmayı yapıp ürün ziyaretçi sayısını 4 - 5 kat arttırdığımız, satış sayısını ise günlük ortalama veya aylık ortalamada 3 ila 5 kat arttırdığımız örneklerimizi de dilerseniz görebilirsiniz.

Pazaryeri SEO Yaptırırsak Sonucu GARANTİ Ediyor musunuz?

Pazaryeri SEO çalışmasında eğer ürün kaliteniz ve fiyat skalanız ideal ise, sonucu garanti ediyoruz. Ancak fiyatlarınız anormal biçimde yüksek ise, ürünleriniz kalitesiz veya mağaza puanınız çok çok düşükse, değil PAZARYERİ SEO, Pazaryeri Sahibi de olsanız bu çalışma işe yaramaz. Eğer kaliteli ve fiyatı makul ürünler satıyorsanız, ürün satışlarınız 20 kata kadar artış eğilimi gösterebilir. Bu çalışma her zaman gördüğünüz çalışmalardan çok daha farklı olan ciddi ve reel bir çalışmadır. Siz de hemen başvurun ve çalışmanızın sonucunu görün…


HEMEN BAŞVUR
Ad giriniz
Gsm giriniz
Doğrulama kodu giriniz

Bizimle İletişime Geçin

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için
lütfen iletişime geçin

Sizi Arayalım

Sizinle irtibata geçmemizi istediğiniz
GSM numaranızı aşağıya yazınız.

Ad giriniz
Gsm giriniz
Doğrulama kodu giriniz
Hemen Satın Al